Make sure you use the 888 Poker bonus code to get the maximum bonus.

Vekové kategórie

Podľa veku sú diferencované skupiny hráčov, pre ktoré sa usporadúvajú osobitné súťaže a turnaje. V nich sa stretávajú hráči s približne vyrovnanými súpermi (pri všetkých vekových kategóriách ide o chlapcov a dievčatá, mužov a ženy).

1. Deti do 10 rokov - organizujú sa zvlášť súťaže pre kategóriu do 8 rokov a do 10 rokov. 

2. Mladší žiaci - hráči do 12 rokov - tvoria kategóriu najmladších, pre ktorú sa usporadúvajú osobitné miestne turnaje i oficiálne majstrovstvá jednotlivcov.

3. Starší žiaci - hráči do 14 rokov - hrávajú osobitné miestne turnaje, oficiálne majstrovstvá jednotlivcov i oficiálne súťaže družstiev.

4. Dorastenci - hráči do 18 rokov - hrávajú osobitné turnaje, oficiálne majstrovstvá i súťaže družstiev. Usporadúvajú sa pre nich aj osobitné medzinárodné súťaže družstiev a turnaje.

5. Juniori - hráči do 20-21 rokov.

6. Dospelí hráči - nazývaní tiež seniori sú najpočetnejšia skupina hráčov, v ktorej môžu hrať i dorastenci alebo žiaci, ak majú tzv. ostaršenie, a starší hráči bez obmedzenia veku, pokiaľ stačia výkonnosťou.

7. Veteráni - starší hráči (zvyčajne nad 45 rokov alebo i ďalších stupňoch nad 55 a 65 rokov), pre ktorých sa organizujú samostatné turnaje.

Kto je online

Práve tu je 4 návštevníkov a žiadni členovia on-line

Čítanosť článkov
314232

Linky

Saturday the 2nd. Joomla templates 1.7. Tenisový klub ASICS Trenčín