Make sure you use the 888 Poker bonus code to get the maximum bonus.

Tréningový kalendár

Laura 5. na majstrovstvách Slovenska

lauraPo prvý krát v kariére sa Laura prebojovala na halové majstrovstvá Slovenska dorasteniek.

V sobotu 11. februára 2012 vyhrala Laura s Annou Fajnorovou po cca 100 minútach 7:6(5) 6:4. V prvom sete začala Laura dobre, za stavu 3:2 brejkla súperku ale keď viedla pri vlastnom servise 5:4 a 40/0, súperka "obhájila" tri sporné loptičky a zároveň odvrátila ďalšie dva setbaly. Potom si každá vyhrala svoj servis a hral sa tajbrejk. V ňom viedla súpreka 5:2. ale Laura vyhrala 7:5. V druhom

sete viedla Laura 3:0 a za stavu 5:2 nepremenila prvý mečbal, za stavu 5:3 druhý mečbal a pri 5:4 a 40/15 ani ďalšie dva, ale asi tak po siedmej zhode mala piaty mečbal a ten bol pre nás úspešný určite aj vďaka tomu, že sme všetci držali palce.

V nedeľu 12. februára Laura vyhrala nad Adrianou Gergelyovou po hodine hry jednoznačne 6:1 6:1. Nebol to pekný zápas, ale výsledok je veľmi cenný. Laura sa tak dostala medzi osem najlepších hráčok na majstrovstvách Slovenska.

Pondelok 13. februára už nebol pre Lauru taký úspešný. Prehrala s druhou nasadenou Martou Šramkovou vo veľmi vyrovnanom súboji za 90 minút 4:6 4:6. Nevadí, jej piate miesto na majstrovstvách Slovenska považujeme za veľký úspech v tejto fáze prípravy.